Menu Zavrieť

Kľúče a kľúčová služba

Naši partneri

Sortiment mechanických uzamykacích vložiek zahŕňa známe obojstranné vložky, polvložky a nábytkové vložky. V palete produktov sú zastúpené aj visiace zámky a vložky do prístrojov. Vložky sú k dispozícii prakticky vo všetkých dĺžkach, farebných vyhotoveniach a konštrukcii, aby mohol zákazník dostať uzamykací systém podľa svojich individuálnych požiadaviek. Mechanické vložky Kaba sa môžu rozširovať alebo kombinovať so všetkými digitálnymi uzamykacími elementami.

Uzamykacie systémy firmy EVVA boli vyvinuté vo vlastnom konštrukčnom oddelení firmy a majú veľmi vysoký technický štandard. Výroba kľúčov je možná iba pomocou špeciálne skonštruovaných strojov. Iba oprávnený majiteľ kľúča si môže dodatočne objednať kľúč u firmy EVVA alebo partnera firmy EVVA. Zaručí sa to pomocou bezpečnostnej karty, ktorá je dodávaná pri zakúpení cylindrickej vložky. Všetky uzamykacie systémy EVVA a profil kľúča sú chránené patentovým právom.

 Vaše výhody od firmy EVVA:

  • pohodlné a lacné: jednotný bezpečnostný systém pre všetky pracoviská a užívateľské skupiny 
  • vysoká investičná bezpečnosť: bezpečnostné riešenia firmy EVVA wrastú spolu s vašou  firmou a dajú sa kedykoľvek rozšíriť (napr. pri budúcich budovách alebo prístavbách)
  • ideálna kombinácia osvedčených technológií: Mechanika je bezpečné základné riešenie, elektronika sa používa hlavne pre citlivé oblasti podniku. Vy potom určíte, kto a kedy môže vstúpiť do jednotlivých oblastí (zamestnanci, zákazníci, upratovacie služby atď.). Nie je potrebná žiadna nákladná kabeláž!
  • mechanická núdzová závora pre požiarny zbor
  • Firma EVVA je tradičný podnik s desiatkami rokov skúseností v bezpečnostnej technike (založenie: 1919), nespočetné referencie na celom svete vo všetkých odvetviach

Značka FAB má za sebou viac ako storočnú históriu. Značka FAB je tu i v 21. storočí. Vďaka storočnej tradícii rozumie potrebám zákazníkov a neustále prináša nové riešenia v oblasti uzamykania a ochrany majetku. Technologický vývoj ide dopredu, zabezpečovacie systémy sa zdokonaľujú a fabka ako synonymum kvality, na ktorú sa dá spoľahnúť, zostáva.

Pod značkou FAB sa vyrábajú produkty kompletného dverného vybavenia:

-cylindrické vložky – mechanické, mechatronické
– systémy generálneho a hlavného kľúča
– zadlabávacie zámky
– visacie, lankové a prídavné zámky
– bezpečnostné dverné kovania
– dverné a podlahové zatvárače – panikové kovania
– skrinkové a mincové zámky
– elektrické otvárače
– panikové kovania
– skrinkové a mincové zámky
– elektrické otvárače